Vybraní testeři již znají všechny výhody online kurzu Bohatý Život. Jak jsou spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotili
5
10x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 11. 2019
do 31. 1. 2020


Je vám úzko při pomyšlení na to, co se vám v životě děje, ať už se jedná o práci, vztah, peníze nebo zdraví?

Proč se stále dokola opakují podobné situace a ne a ne se hnout z místa?

Proč se někomu daří a jinému naopak pořád "něco" háže klacky pod nohy? Co za tím vězí?

Netušíte, kde může být ten kámen úrazu?

Nebo možná tušíte, ale nevíte jak ho vyřešit u zdroje?

Toužíte po životě v dostatku a prosperitě?


KLÍČ k návodu "jak na to" najdete v online kurzu BOHATÝ ŽIVOT!


Jaké výhody kurz obsahuje, co se naučíte?

MYSL - jak převzít kontrolu nad svou myslí, tudíž i nad svým životem aneb od strachu k lásce

Rozebereme její funkce a základní vlastnosti, které jsou nezbytné znát. Naučím tě, jak s ní efektivně pracovat způsobem, že ty ovládáš ji a ne ona tebe. Už jenom jedna nesmírně důležitá vlastnost, kterou naše mysl má ti od prvního dne velmi pomůže.

Odemkneme dveře komfortní zóně

Jak se úspěšně dostat z bodu A do bodu B neboli jak přelstít tu bariéru, která tě drží o krok zpět. Naučíš se, jak rozeznat TO, co tě drží na stejném místě... to, co blokuje tu cestu.

3 základní programy, bez kterých to nejde

Probereme si důležitost tří základních programů, bez kterých to doopravdy nejde.

Techniky k uvedení teorie do praxe

Podíváme se na kloub technikám, se kterými málokdo umí efektivně pracovat, aby se dostavily výsledky.


Více informací o kurzu se dozvíte TADY


Hodnocení
12
avatar
Pavlína
Ahojky Moni, moc Ti děkuju za to, že jsem mohla tento kurz absolvovat. Dal mně víc, než jsem čekala, jsi opravdu úžasná a skvělá. Pracuju se svýma myšlenkami, začala jsem se mít víc ráda a taky si sama sebe víc vážit. Už umím říkat ne, což jsem před tím neuměla. Hodně času jsem věnovala rodině, práci a na sebe jsem si čas neudělala. Teď už to je jinak, vyhradila jsem si čas i pro sebe. Je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale člověk se celý život učí a já se chci posouvat pořád dál a dál. Chci život žít a ne ho jen přežívat. Otevřela jsi mně v tolika věcech oči a za to jsem jsem Ti moc vděčná. Ještě jednou obrovské díky Moni.? Pája
klad Ano, moc se mně kurz líbil.
klad Není co bych vytkla.
avatar
Jitka
Dobrý den, děkuji za možnost zúčastnit se kurzu Bohatý život. Je to má vůbec první zkušenost s online kurzem. Nejvíce oceňuji skutečnost, že kurz je velmi motivující a má schopnost člověka "nakopnout" a překonat přirozený strach ze změn :-)
klad motivační
klad zajímavé informace
klad nic mě nenapadá
avatar
Hana
Osobnímu rozvoji se věnuji již několik let. Velmi mě baví objevovat možnost tvorby vlatního života. Program Bohatý život mi naprosto otevřel oči. Díky Monice jsem dostala mnoho důležitých informací a velmi podporující vedení. Dostala jsem velkou motivaci k AKCI! Konečně přestat jen mluvit a snít, ale konečně začít DĚLAT konkrétní kroky, aby se mé sny začaly měnit v realitu. A nejen to - začala jsem cítit mnohem větší životní spokojenost, vděčnost, velké uvolnění a radost. Vše se skutečně začíná měnit, cítím, že jsem konečně na správně cestě. Velmi za tento program děkuji, protože může změnit náš život k lepšímu.
klad Mnoho cenných informací
klad Velká podpora pro AKCI
klad Jasně stanovený postup
klad Vše bylo srozumitelné a motivující
klad Kdyby Monika mluvila trošku pomaleji, bylo by pro mě snažší vše zachytit napoprvé, ale opakování, matka moudrosti. :-)
avatar
Veronika
Kurz jsem si moc uzila! Je idealni pro lidi kteri na sobe chteji pracovat, hodne inspirace na videa a knihy ,hezky a jednoduse zpracovane..vsem drzim palce na ceste zivotem a moc dekuji ze jsem se mohla zucasnit, bylo to super!!
klad Jednoduchost
klad Domaci ukoly
klad Nic
avatar
Lenka
Kurz bohaty život mi doslova změnil myšlení a to neskutečně pozitivně. Ovlivnil nejen mě, ale také mě nejbližší. Naučil mě vděčností, sebelasce a jak myslet tak, abych dosahovala svých snů a cílů?. Moni je úžasná bytost a člověk na svém místě. Její videa mi neskutečně pomáhají v každodenním životě. Pro mě jedno z nejlepších rozhodnutí se připojit ke kurzu a za tuto zkušenost budu vždy vděčná. Děkuji Moni❤️.
klad Videa
klad Nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo
avatar
Anna
Krásně zpracovaný kurz, který má v sobě velkou hodnotu - ať už s osobním rozvojem začínáte, nebo na sobě už delší dobu pracujete. Celý kurz jsem si pečlivě prošla, k některým pasážím se opakovaně vracím a pokaždé si uvědomuji další a další souvislosti. Práce na sobě je nikdy nekončící proces a tento kurz mě posunul zase o pořádný kus dál. Děkuji, že si díky všem informacím z kurzu mohu neustále připomínat a uvědomovat si důležité a klíčové věci. Ráda bych tento kurz doporučila všem - bez ohledu na to, zda v životě zrovna řeší nějakou zapeklitou situaci, a nebo si prostě jen chtějí udržet svoje současné štěstí. Děkuji!
klad Líbí se mi celý kurz a souzním se vším, co je v něm uvedeno.
klad Líbí se mi, že můžu videa poslouchat i v autě a vzdělávat se tak na dlouhých cestách.
klad Líbí se mi bonusové tipy.
klad Líbí se mi, že mi pokaždé otevře oči a pomůže mi srovnat si myšlenky.
klad Není nic, co bych kurzu vytkla. Snad jen, že občas je kvalita zvuku horší a já hůř slyším. Ale to může být způsobeno chybou u mě. :)
avatar
Natálie
Jako první bych chtěla moc poděkovat za možnost zúčastnit se testování online kurzu Bohatý Život. Jsem opravdu vděčná za tuhle příležitost. Před testováním jsem byla na samých začátcích, měla načtených pár knih a shlédnutých pár dokumentů a tohle mi pomohlo načerpanou teorii začít uvádět postupně do praxe. Vše je založené opět na principu opakování a je to naprosto úžasné. Postupně začaly přicházet tzv. Aha momenty, o kterých vždycky Moni mluví ve svých videích na Facebooku. Bylo úžasné je konečně taky zažít. Před spaním jsem si začala pouštět afirmace, ze začátku to bylo zvláštní, ale musím říct, že po pár dnech sem se začala cítit lépe. Mám před sebou ještě dlouhou cestu a tohle byla pro mě úžasná příležitost a posunulo mě to o kus dál. Moc ti za ni děkuju Moni. :)
klad Moc se mi líbí, že když zrovna nemůžu sledovat formou videa, tak zde jsou i audio verze, které si můžu pustit cestou ze školy v autobuse a příjemně relaxovat.
klad Rozdělení do 3 týdnů, díky čemuž postupně sbíráme potřebné informace a uvádíme je do praxe.
klad Žádné nejsou. Vše bylo naprosto boží.
avatar
Michaela
Určitě mi tento kurz otevřel oči a naučila jsem se spousty způsobů jak vyzrát nad svými myšlenkami. Celkově hodnotím kurz jako velice dobrý a přínosný. Monika vše hezky vysvětluje i když někdy to bylo až moc dopodrobna. Na co musím ale poukázat jsou zadávaná cvičení... Tato cvičení byla velice jednotvárná a na to, že se měli opakovat týden (docela dlouhá doba na jedno cvičení), po pár dnech začala nudit. Často jsem si je musela upravovat dle sebe a dle své nálady. Teď čtu knihu Síla mysli od Johna Kehoe (která je vlastně to samé jako kurz) a tam je vše vysvětleno o mnoho lépe a hlavně JEDNODUŠE. Člověk si dá lépe do souvislostí k čemu slouží např. afirmace a proč by je měl člověk vůbec provádět a kdy. Sama za sebe bych tedy raději doporučila tuto knihu než samotný kurz, ve kterém se po dlouhých videích začnete ztrácet a v hlavě vám vznikne guláš. Myslím, že by šlo vše udělat jednodušeji a stručněji. Na druhou stranu muselo dát velkou práci tento kurz vytvořit a za to má můj obdiv.
klad celkově zpracování kurzu
klad zadávaná cvičení
avatar
Miroslava
Tento kurz mi přinesl velké obohacení. Měla jsem o všem již nějaké povědomí, ale tento kurz mi ukázal tu správnou cestu a postupy. Měla jsem trable v lásce, v jednom konkrétním vztahu, ale od toho kurzu se můj život opravdu změnil.
klad Moni má moc příjemný hlas a její vyprávění je zajímavé a poučné
klad Názorné zobrazení
klad Z musím všechno každý den opakovat, ale to je moje nedisciplína
avatar
Jitka
Co říct ke kurzu? Naprostá pecka! Moniky hlas je moc příjemný. Vše je velmi dobře vysvětleno, pochopí to opravdu každý. Během kurzu mi došlo tolik věcí a tolik AHA, ANO TO JE ONO, ANO TO JE PRAVDA, UŽ VÍM JAK NA TO! Samozřejmě je to o tom, že na sobě budeme pracovat. Není to jen o tom, že si něco poslechneme a už to je jinak. Za mě opravdu perfektní kurz, děkuji za něj ???
klad Možnost stažení a možný poslech, kdykoliv
klad Moniky hlas
klad Vse velmi dobře vysvětleno
klad Odkazy na četbu
klad Meditace
klad Afirmace
klad Nic
avatar
Kateřina
Ahoj Moni ? jsem neskutečně vděčná ? že jsem si tento kurz přitáhla do života. Přišel v pravý čas, díky tobě jsem objevila spoustu odpovědí na otázky, které jsem si v nitru kladla, zažila nespočet Aha momentů a pochopila do hloubky to, co jsem nechápala, i když jsem si myslela, že jsem pokročilá a chápu to správně. Ty jsi mi otevřela oči a dala návod, jak na sobě mohu každý den pracovat tak, aby to bylo efektivní. O technikách které učíš jsem neměla ani tušení ? Už jedu sedmý týden v kuse ? baví mě to a navíc mám pocit, že změny začínají být vidět ❤️ I mé okolí si všímá, že je něco jinak. Zatím tvořím menší věci, ale už se těším až se mi povede něco velkého ? ? Doporučila bych kurz všem, kteří chtějí pochopit sílu svého myšlení a naučit se, jak se svojí myslí pracovat tak, aby se dočkali vytoužené změny ve svých životech. Monči podání je úplně srozumitelné a možná budete překvapeni, kolik odpovědí zde najdete. ? Děkuju, děkuju, děkuju ❤️
klad Líbí se mi, že mám do kurzu neomezený doživotní přístup.
klad Líbí se mi, že ke kurzu je i fb skupina pro účastníky.
klad Že je v kurzu hodně materiálu k poslechu i četbě.
klad Že Monča dává lidem možnost kurz testovat zdarma. ?❤️
klad Že mi kurz tak rychle uběhl ? ale stále v technikách pokračuji.
příloha
avatar
Alena
Milá Moničko, nesmírně děkuji za možnost otestovat kurz. Hned první den kurzu jsem byla nadšená ze všech informací, poctivě jsem všechno psala, studovala (a samozřejmě studuji dál,protože jak ty říkáš, opakování je matka moudrosti :D ).Takže já s čistým svědomím můžu kurz jedině doporučit. Pochopila jsem hodně vecí a ještě mě čeká dlouhá cesta,ale rozhodně nekončím a budu se učit nadále. Nějaké knižky jsem si již nadělila pod stromeček :D A další mám na seznamu, takže děkuji ještě jednou za tuhle možnost. Na závěr ještě musím říct, že díky tomuhle kurzu se cítím sebevědomější a šťastnější a to je pro mně nejvíc důležité v dnešní době. I když mi je teprve 29 (za měsíc už krásných 30 :D ) ,tak si myslím,že jsem si prožila hodně a právě ty věcí mě posunuli tam,kde jsem dneska, takže díky tomu jsem právě třeba mohla absolvovat kurz, lépe se poznat a naplňuje mě to. Každá překážka je totiž cesta a každá cesta má smysl. Jeslti najdeš cestu bez překážek , určitě nikam nevede <3 S láskou Alena
klad Hodně AHA momentů
klad Všechno
klad nic