Vybraní testeři testují měsíční členství v Klubu Bohatých a získali také doživotní přístup do online kurzu Bohatý život

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
29. 2. 2020


Klub bohatých 

Klub Bohatých je pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje a nebo také rozvoje podnikatelského.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás.

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu. Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

t součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silné v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Klub je vhodný i pro ty, kteří touží po svobodném podnikání, chtějí se naučit používat sociální sítě efektivně a produktivně, vybudovat si svou vlastní Značku, vydělávat peníze, i když spí a stát se svobodným profi podnikatelem. Ať už jste teď na nule nebo již v podnikatelském procesu.Vybraní testeři

avatar
Šárka O.
avatar
Pavli J.
avatar
Zuzana D.
avatar
Jana Ž.
avatar
Karolina P.
avatar
Kateřina D.
avatar
Jan K.
avatar
Andrea V.
avatar
Šárka R.
avatar
Lucie S.
zobrazit všechny přihlášené