Jak se testerům líbilo měsíční členství v Klubu Bohatých a doživotní přístup do online kurzu Bohatý život?

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotili
5
13x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 19. 1. 2020
do 29. 2. 2020


Klub bohatých 

Klub Bohatých je pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje a nebo také rozvoje podnikatelského.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás.

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu. Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

t součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silné v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Klub je vhodný i pro ty, kteří touží po svobodném podnikání, chtějí se naučit používat sociální sítě efektivně a produktivně, vybudovat si svou vlastní Značku, vydělávat peníze, i když spí a stát se svobodným profi podnikatelem. Ať už jste teď na nule nebo již v podnikatelském procesu.Hodnocení
18
avatar
Karolina
Klub Bohatych je online knihovna videii tykajicich se podnikani online a osobniho rozvoje. Informace jsou vysvetlene jednoduse a vystizne, speakeri davaji nove pohledy na ruzne situace v zivote at jiz v podnikani ci v osobnim zivote. Osobne mi Klub Bohatych dal velky nadhled, spoustu aha momentu a neskutecne mnozstvi hodnotnych informaci. Urcite doporucuji!! Nedavam maximalni hodnoceni, protoze verim, ze vzdy je nejaky prostor ke zlepseni - napriklad udelat i nejaka kratsi videa.
klad Pozitivni energie speakeru
klad Aha-momenty
klad Hodnotne informace
klad Videa jsou velmi dlouha (30+ min)
avatar
Sára
Členství v Klubu Bohatých jsem si užila, velmi jsem ocenila široké spektrum zaměření. Líbila se mi přehlednost stránek. Každý si zde určitě najde to své. Stránky jsou opravdu motivující, povzbuzující, inspirativní, člověk má hned chuť něco začít dělat a nebo něco změnit.
klad vše
klad žádné
avatar
Zuzana
Dobrý den, celý produkt se dá využít v osobní i pracovní rovině. Řekla bych, že si každý může najít, co mu vyhovuje, zaměřit se, k jakému problému to člověka táhne. Po shlédnutí ostatních, může přijít na věci, které mu do té chvíle nedocházely a pak přichází další "aha" momenty.
klad Rozdělení do sekcí podle tématu
klad krátká videa
klad bohužel málo cašu na veškerá videa a popřemýšlení o nich
avatar
Jana
Zdravím Vás, z členství v Klubu Bohatých jsem vyloženě nadšená. Tolik praktických informací a tréninků ze všech možných oblastí života na jednom portále ?? Teď už se nemám na co vymlouvat a můžu jen konat.. Krok za krokem můžu svižněji zkoumat sama sebe, svůj potenciál, rozvíjet své dovednosti a přejít do šťastného a svobodného života. Začnu členstvím Silver, ale v brzké době jistě najdu inspiraci pro svou vlastní realizaci a tvorbu své značky a s tím mi pomůže členství Gold. Nesmírně Vám děkuji za to co tvoříte.. S takovým množstvím inspirací, motivací a podpory se už v životě nemůžu ztratit. Díky, díky, díky. Jste skvělí
klad Spousta informací, motivací a tréninků
klad Tipy na inspirativní audioknihy, knihy a filmy
klad Podpora v komunitě Klubu Bohatých
klad Nenašla jsem nic
avatar
Šárka
Na první pohled mi webové stránky přišly trochu nepřehledné a cyklické (stále jsem se vracela do výchozího bodu), ale jakmile je člověk trochu více prozkoumá, začne se orientovat lépe. Abych se přiznala, zprvu mě to moc nezaujalo, taky mě trochu rušilo, že jsou v popiskách sem tam různé překlepy a chybějící čárky. První instruktážní video, jak pracovat s kurzy, mi přišlo trochu slabší a moc se mi nelíbil projev, ale mám pocit, že se to postupně zlepšilo. Zaměřila jsem se na videa na osobní rozvoj a na úspěch a musím říct, že se mi informačně líbila, dozvěděla jsem se zajímavé tipy, které bych ráda dále aplikovala. Projev mi přišel smysluplný a dobře návodný.
klad řazení do tematických celků
klad bohaté na informace
klad počáteční nepřehlednost
klad překlepy a chyby v čárkách
avatar
Andrea
Děkuji za možnost otestovat tento klub. Na začátek bych chtěla říci, že měsíc je skutečně málo. Na to, aby se člověk probral veškerým obsahem, by si musel vzít dovolenou a jet video za videem. Bohužel mi účast v tomto klubu moc nepřinesla. Možná za to může kombinace krátké doby, útlumu ve skupině na FB i velkého množství informací, kterým jsem se nestihla probrat.
klad Každý si najde to své.
klad Více autorů s jiným zaměřením.
klad Až do posledního týdne testování se v klubu na FB skoro nic nedělo. A i díky tomu jsem neměla možnost blíže poznat autory a jiné účastíky pocítit ty zmiňované přátelské vazby v klubu.
klad Hodně témat je probráno hodně povrchově.
klad Webovky jsou místama trochu nepřehledné. Občas jsem se ztrácela.
klad ZOOMy v neděli večer. Pro mne nejméně vhodný čas.
avatar
Jindřiška
Jsem nadšená,jakým způsobem je klub vedený. Nelze za měsíc vše shlédnout. Hodně informací,jak na sobě začít pracovat. Informativní videa,která pomohou na co se zaměřit ve svém podnikání. Jak žít žívot podle svých snů. Spoustu AHA momentů,na co se zaměřit a stát se tím čím chceme být. Děkuji,že jsem dostala možno otestovat Klub Bohatých.
klad Systém
klad Videa
klad Informace
klad Nic mě nenapadá
avatar
Šárka
Děkuji za úžasnou možnost být měsíc s vámi v klubu! Velmi mě oslovila speciálně Monika svým klidným a jasným hlasem a hlavně zajímavým sdělením, které předává dál nám všem. Přeji Vám, ať se Vám daří lépe a lépe a máte plný klub bohatých uvědomělých lidí.
klad - zaměřeno i na zdraví
klad - možnost si poslechnout to, na co je člověk právě naladěn
klad - široký výběr z nabídky
klad - zahrnuty i meditační techniky
klad - seznam audioknih
klad - o žádných nevím :)
avatar
Miriam
Moc děkuji za možnost testovat Klub Bohatých i za přístup do kurzu Bohatý život. Jsem nadšená a doporučuji naprosto všem, začátečníkům, kteří toho o osobním rozvoji moc neví, tak těm, co už na sobě nějakou dobu pracují. Každý si přijde na své. Přehledné menu: začni zde-rady pro nováčky; nástěnka-shrnutí toho, co se dělo za poslední dobu; členská zeď -sekce Silver-tréninky osobního rozvoje a sekce zdraví a pohyb, druhá sekce Gold - navíc rozšířena o podnikání 21. století. Nejvíc jsem sledovala skvělá videa Josefa a Moniky, které mne velmi inspirovala a vedla ke spoustě uvědomění, změně myšlení a hlavně k činům. Za měsíc jsem popsala tlustý sešit poznámkami z tréninků a budu se k nim vracet. O osobním rozvoj se zajímám několik let prostřednictvím knih. Přístup do Klubu Bohatých mi dal opravdu hodně a posunul mne na mé cestě o obrovský kus dopředu. Děkuji. Kupuji si měsíční členství Silver, chci pokračovat v osobním rozvoji pomocí Klubu Bohatých. Doporučuji, změní vám život - porostete?.
klad Přehledné stránky
klad Praktické tréninky, dobře použitelné
klad Velice inspirující a motivující
klad Skvělá videa
klad FB skupina
klad Videohovory na společné téma
klad Možnost osobních konzultací
klad Příjemní lidé, cítila jsem se dobře
klad Měsíc testování rychle utekl
klad Sekce zdraví a pohyb mne moc nezaujala - pro mne málo přínosných informací, zaujala mne jen Tereza
avatar
Ivana
Cítím se bohatší ,už jen proto ,že přístup je velmi přátelský ,doufám ,že nakažená vaším enthusiasmem vystoupí tak těžký introvert jaké já z komfortní zony a bude bohatý i fyzicky nejen duševně ..:) V každém případě ,je to přínos být s lidmi podobně naladěnými a čerpat informace a zkušenosti :)
klad užasné
klad fakt mně nic nenapadá
avatar
Lucie
Klub Bohatých je super záležitost. Bezva jsou videa o rozvoji osobních vztahů, budování pocitu sebevědomí, a tak. Co jsem neozkoušela je téma budování vlastní značky- nejsem typ člověka, který by byl "vhodný" k podnikání, navíc mé srdce tíhne celý život k mé profesi- učitelka :-) ale budeme do budoucna otevírat s kamarádkou vlastní instituci, takže doporučím stránky kamarádce, která bude mojí šéfovou :-)
klad Záložka meditace a vztahy je super
klad Určitě jsou super celé stránky
klad Odvážná grafika webovek :-)
klad Málo času na prostudování :-D
avatar
Roman
Klub Bohatých se mi líbí, protože obsahuje spoustu zajímavých informací ve formě videí, což je lepší než text, lépe se mi ty informace vstřebávají. Skupina na FB je taky skvělý nápad. Stránky mi někdy přišli trochu nepřehledné, občas jsem se ztratil :-)
klad spousta informací
klad FB skupina
klad stránky jsou trochu nepřehledné
avatar
Květoslava
Z počátku jsem hledala a orientovala se na webu Klubu bohatých a také na stránce FB. Pouštěla jsem si videa a postupem času jsem si tak zvykla, že chci každý den nahlédnout pro novou motivaci a inspiraci. Velmi mě zaujali přednášející tím, že z nich září pohoda a je vidět, že jsou šťastní. Hodnotím také to, že Moni dává prostor i jiným lidem, kteří jsou úspěšní, něčím prošli, mají chuť se podělit s ostatními, poradit, pomoci.Svědectví zaznívají z různých oblastí života. Mě velice zaujalo i to, že je možné hovořit o zážitcích, které jsou mezi nebem a zemí. Jsem ráda, že můžu být účastná rozhovorů a sdílením od Moniky a všech jiných. I za ten krátký čas jsem pocítila velmi dobrou a pozitivní energii, pochopila mnohé pravdy a přijímám radost, klid a pohodu, kterou Monika svým otevřeným srdcem rozdává.
klad -otevřenost
klad chuť lektora obdarovat druhé
klad svědectví z mnoha oblastí
klad snaha Moniky o naše hlubší poznání
klad prostor k přednášení úspěšným
klad -
avatar
Kateřina
Milá Moni a Pepo, děkuji za příležitost být součástí Klubu Bohatých. Seberozvoji se věnuji již nějakou dobu a mým snem je mít svobodné podnikání a žít svůj život podle svých představ. Členství v Klubu Bohatých je pro mě velkou inspirací . Našla jsem zde spoustu návodů a technik jak se posunout ve svém seberozvoji dál.Je zde neskutečné množství videií z oblasti podnikání a práce s myslí.Jsem nadšená z toho jak si členové pomáhají a povzbuzují. Dávají tipy a rady. Je zde prostě úžasná energie. Děkuji, děkuji, děkuji.
klad všechno
klad nevím o ničem
avatar
Pavli
Milá Moni, děkuji za možnost si vyzkoušet zdarma testování v online “Klubu Bohatých”. Velice si toho vážím. Tento kurz či členství v Klubu Bohatých doporučuji všem, kteří chtějí zapracovat na svém myšlení a zákonu rezonance. Je zde možnost načerpat mnoho dalších zajímavých informací a poznatků, ale také je příležitost sdílet své zkušenosti se stejně smýšlejícími lidmi. Rovněž bych chtěla uvést, že pokud spadneme do negativního myšlení, tak nám videa pomohou se vrátit zpět do pozitivní energie. Samozřejmě je nutné to vše praktikovat, hlídat si své myšlenky, trénovat svou mysl... Na závěr bych chtěla říct, že pokud máte svůj cíl nebo chcete změnu a směřujete poctivě na to svou pozornost v pozitivní vibraci, je možné si to “přitáhnout” do svého života, pokud s tím opravdu rezonujete. “Z ničeho nic” se najednou začnou dít události, které vás k tomu danému cíli (přání, změně) navedou. Zákon rezonance funguje a pokud v něčem ne, je potřeba zjistit, čím si to blokujeme. Přeji mnoho úspěchů.
klad Videa
klad Sdílení ve skupině na Facebooku
klad Zoom (setkání)
klad Vše v pořádku.
avatar
Hana
Soubor videí, školení, workshopu na podporu sebezdokonalování a růst sebevědomí. Některé informace byly užitečné a některé jsem pomali zařadila do denníjo života. Webová stánka Klub bohatých je hezky udělaná, jen někdy kvalita videí je špatná, potichu mluvení.
klad hezký web
klad šikovné rady
klad občas špatná kvalita vide
avatar
Kateřina
Klub bohatých je jedno velké WOW ❤️? Nejdřív jsem se cítila dost zahlcená informacemi, ale pak stačilo jedno video a přišlo první uvědomění ? od té doby přichází jeden aha moment za druhým. Ale není to jen o informacích, energie v klubu je úžasná a motivující. Ale to si člověk musí zažít sám, jelikož to slovy těžko popsat. ? Nespočet informací ať už hledáte a řešíte jakoukoliv oblast života. Toto byste pohromadě našli jen málo kde, a kdyby jste se po všem pídili sami, pak by to mohlo trvat i pěknou řádku let. Děkuji, že jsem si klub mohla vyzkoušet a věřím, že se v klubu ještě uvidíme. ❤️
klad Úžasná energie ❤️
klad Testování zdarma ?
klad Nedělní zoom setkání plné motivace a inspirace ?
klad Že testování uteklo tak rychle.
avatar
Valentina
Jsem naprosto nadšena. Moc moc děkuji za možnost nahlédnout do tohoto světa. Klub bohatých je jedno velké štěstíčko v mém počítači. Hned jak jsem se zaregistrovala, nemohla jsem se od těch stránek na pc odlepit. Musím velmi pochválit toho, kdo tyto vzdělávací kurzy vynalezl! :)
klad Jednoduchost
klad Kvalita
klad Vzhled
klad Praktičnost
klad Nic